Bitcoin I Tydzień 26

Dzisiejszy tydzień zaczniemy od podsumowania tego co się zadziało w tym tygodniu. Otworzyliśmy się ceną 19637 USDT. Jest to formalnie wyższy dołek tygodniowy niż poprzednio zamknięta tygodniówka cenowa. W tym momencie jesteśmy nad tym poziomem, a górne ograniczenie to test tygodnia 24 – cenowo 26560 USDT.

Wiemy już w jakim zakresie zatem będziemy się poruszać. SL można przesuwać pod okolice 19000 USDT.
Względem poprzedniego wpisu oszacowałem, że przewaga wytworzyła się na odreagowanie w kierunku 25000-29000 USDT. Na ten moment podtrzymuje to.

Na ten moment nie ma także potwierdzenia na wolumenie co potwierdza raczej to, że nie jest koniec pogłębiania spadków. Zerknijmy ja kształtują się pozostałe interwały.

1. Analiza interwałów na świeczkach 12M, 3M, M ,T i D.

Interwał 12M – brak sygnały na zawrócenie. Świeca i formacja spadkowa.

Interwał 3M – tutaj także od poprzedniego wpisu nie za wiele się zmieniło. Kontynuacja spadkowa.

Interwał 1M – interwał miesięczny nie pokazuje nam chęci zatrzymania trendu spadkowego, a wolumen tylko potwierdza to że powinniśmy dalej prowadzić trend spadkowy. Zmiana trendu dopiero po przełamaniu 32000 USDT. Ten miesiąc można dać już na straty, natomiast lipiec może być interesujacy jeśli chodzi o wzrosty.

Interwał T (tygodniowy) – myślę że utworzona świeca zapowiada coś więcej niż spadki. Mam teoretycznie pierwszy wyższy dołek od spadku z poziomu ostatniego szczytu swingu 48189 USDT. Mamy teraz dwie graniczne ważne dla – ewentualnie formującego się trendu korygującego ten spadek. Ważny dla układu wzrostu są obecnie dwa poziomy cenowe, które muszą zaliczyć byki 26560 USDT i 32917 USDT. Nie będę także wyrokował, że to już ten moment na jakieś wzrosty. Jesli mamy rosnąć musimy utrzymać poziomy
19637 i 17622 USDT.

Interwał D (dzienny). Bardzo ciekawie wygląda to na MACD – tutaj mamy przecięcie sygnalizujące wzrosty. Można rozgrywać pozycje w zakresie 20000 – 19600 jako pozycja Long na wzrosty. Na moje nie powino to spaść niżej, chyba że pociągniemy to niżej. Jednak na moje wszystko wskazywałoby na test okolic 26000 USDT. Potwierdza to ukłąd świecowy,a także Imbalance.

Ichimoku pokazuje cały czas strefy oporowe w okolicy 30000 – 34000. Na moje to będą kluczowe miesjca.

2 Moja predykcja.
Nie zmieniam zdania kontynuuje tezę, że zaliczymy poziomy 25000-29000. SL można podciągnąć między 18500 -19000 jeśli będe się mylił SL zrobi swoje. Czerwiec był dla mnie owocny jeśli chodzi o trafność rozgrywanych pozycji. Powoli przygotowuje się na nowy miesiąc. Jednakże obecnie na każdej korekcie rozgrywać będę pozycji na wzrosty. Pozycje krótkie planuje grać dopiero w strefie 25000-29000 .


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: